Водостічні системи

Водостічні системи

Водостічні системи

Водостічна система є завершальним елементом покрівлі.

Без водостоку стікання води з покрівлі отримало назву неорганізованого водовідведення, що призводить до виникнення вогкості в будівлі. Тому водостічна система призначена для відведення води через водозбірні жолоби та водостічні труби в дренажну систему та зливову каналізацію. Також система водовідведення грає важливу декоративну роль. Будинок з водостічною системою виглядає привабливо, його контури мають закінчений вигляд.

Покрівельні водостічні системи знаходять застосування практично у всіх будівлях та будівлях. Сучасні водостоки можуть бути виконані з оцинкованої сталі, сплавів, ПВХ (пластикові), металу з полімерним покриттям.

Пластикові водостічні системи менш надійні, погано відповідають вимогам пожежної безпеки, вицвітають на сонці, а також можуть деформуватися і розтріскатися. Тому найбільш доступний за ціною та перевірений тривалим часом експлуатації для виробничих приміщень, побутових корпусів, будинків – це водосток з оцинкованої сталі, який виготовляється нашим підприємством.

Водостічна система має круглий переріз, виготовляється з оцинкованої сталі, включає всі необхідні елементи та додаткові аксесуари для створення ефективної системи.

Водостічна система використовується у складі покрівельних систем та підходить для будівель усіх типів.

ПЕРЕВАГИ ВОДОСТАЧНОЇ СИСТЕМИ З МЕТАЛУ:

  • має високу механічну міцність, жорсткість, надійність, особливо в поєднанні з елементами безпеки покрівлі – снігозатримувачами;
  • при виробництві водостоків використовується оцинкований метал, який робить стійким до корозії та механічної дії, перепаду температур;
  • тривалий час не втрачає колір;
  • простість, зручність монтажу, невелика вага, відмінна ремонтопридатність;

Водостічні елементи:

-Жолоб

-приймальна вирва

-труба водостічна

-коліно

-заглушка (ліва/права)

-кутовий жолоб

-прохідна вирва

-кронштейн під трубу (дюбель)

-кронштейн під жолоб

Контакти

Адреси:
Україна, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 318/11
  • +38(093)480-80-80
  • +38(0512) 67-09-37
  • +38(0512) 67-09-36
  • +38(0512) 64-41-19
Час роботи офісу
Пн – пт, з 8.00 до 17.00
info@solvi.mk.ua