Парасолі витяжні та припливно витяжні з нержавіючої сталі

Парасолі витяжні та припливно витяжні з нержавіючої сталі

Парасольки витяжні та припливно-витяжні з нержавіючої сталі

Пристінні парасолькиОстровні парасолькиЖировловлювачі для парасольок
Виробництво витяжних та припливно-витяжних парасольок з жировловлювачами
 • Власне виробництво витяжних та припливно-витяжних парасольок із нержавіючої сталі
 • Швидкі терміни виготовлення парасольок
 • Виготовлення парасольок нестандартних форм та розмірів за вашими кресленнями
 • Додатково до парасольок з нержавіючої сталі ви можете у нас придбати: повітропроводи, фасонні вироби, вентилятори, кріпильні та витратні матеріали
 • Працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами
Основні характеристики витяжних та припливно-витяжних парасольок, що виготовляються
 • Виготовляються витяжні та припливно-витяжні парасольки з нержавіючої сталі марки AISI 430 та AISI 304 (харчова), поверхня парасольки може мати дзеркальну або матову поверхню (за погодженням із Замовником)
 • За умовчанням парасолька не має врізки/патрубка, т.к. часто монтажники роблять врізання самі під час монтажу, щоб не помилитися з місцем розташування врізки. За вашим запитом на парасольку встановлюється врізання потрібного розміру, форми перерізу та розташування
 • За умовчанням парасольки з нержавіючої сталі поставляються разом з жироуловлювальними фільтрами. Також можливе постачання парасольок без фільтрів
 • Постачається парасолька в захисній плівці, що запобігає пошкодженню поверхні парасольки
Класифікація парасольок з нержавіючої сталі: типи та види парасольок

Існує кілька класифікацій парасольок, які визначають принцип роботи парасольки та її форму:

 1. За принципом роботи парасольки з нержавіючої сталі поділяються на витяжні та припливно-витяжні. Витяжні парасольки забезпечують лише витяжку забрудненого повітря, тоді як припливно-витяжні забезпечують ще й приплив свіжого повітря.
 2. За типом конструкції парасольки поділяються на пристінні та острівні (центральні). Як випливає з назви, парасольки монтуються до стіни. Острівні (центральні) парасольки можуть монтуватися у будь-якій частині приміщення, віддаленої від стіни, т.к. підвішуються безпосередньо до стелі.
 3. За формою каркасу. Як у пристінних, так і острівних парасольок виділяють по три типи форми парасольок.

Парасольки припливно-витяжні з нержавіючої сталі

Припливно-витяжна парасолька з нержавіючої сталі забезпечує не тільки витяжку повітря від джерела тепла та забруднення, але також забезпечує приплив свіжого повітря до робочого місця. Такі парасольки особливо необхідні у приміщеннях з обмеженим припливом свіжого повітря та великою кількістю тепловиділяючого обладнання. Приплив повітря здійснюється через спеціальні ґрати на козирку парасольки. Зверху або збоку парасольки встановлюються врізки припливу, до яких підключається припливна система вентиляції. Припливно-витяжні парасольки також як і припливні можуть бути острівними та пристінними.

Через наявність додаткових елементів і складнішої конструкції ціна на припливно-витяжну парасольку більша за ціну припливної парасольки приблизно на 20-30%.

Уточнити ціну на парасольки з нержавіючої сталі ви можете у наших менеджерів. Для цього вам потрібно вказати тип та розмір потрібного вам виробу.

Призначення витяжних парасольок із нержавіючої сталі

Витяжні парасольки з нержавіючої сталі служать для витяжки та очищення гарячого повітря та пари від жиру та масла для подальшого транспортування їх у витяжну систему вентиляції. Таким чином, витяжні зонти виконуються подвійну функцію:

 1. Покращують мікроклімат на кухні за рахунок видалення надлишків тепла, вологи та запахів
 2. Захищають витяжну систему вентиляції від жиру та олії. Ця функція є дуже важливою, т.к. осідання жиру на внутрішніх поверхнях вентиляційної системи не тільки забруднює систему та призводить до поломки обладнання, а й може призвести до пожежі.

Монтуються витяжні парасольки над кухонним тепловим обладнанням, таким як плити, шафи для смаження, пароконвектомати, печі і т.д.

Підбір та монтаж витяжних та припливно-витяжних парасольок

При підборі витяжної та припливно-витяжної парасольки, перш за все, враховують місце розташування обладнання та його розмір. Якщо обладнання розташоване безпосередньо біля стіни, то парасолька потрібна пристінна. Якщо обладнання віддалено від стіни або розташоване в центрі приміщення, то потрібна острівна парасолька. Габаритний розмір парасольки розраховується таким чином: нижня частина парасольки повинна мінімум на 100мм бути більшою за обладнання з кожного боку. Оптимальна висота розташування парасольки над плитою становить 70-100см.

Монтаж витяжних парасольок може здійснюватися кількома способами:

 1. монтаж пристінної парасольки звп за допомогою анкерів до стіни. У задній стінці парасольки робляться отвори, через які парасолька кріпиться болтами до стіни. Якщо парасолька має великий виліт, рекомендується ще додаткове кріплення спереду парасольки до стелі за допомогою шпильок або ланцюгів.
 2. монтаж острівних та пристінних парасольок за допомогою анкерів та шпильок до стелі. У цьому випадку парасолька кріпиться лише до стелі в декількох місцях через отвори або вушка на зонті.
 3. монтаж парасольок на тросах або ланцюгах. Кріплення аналогічне до попереднього пункту, але замість шпильок використовуються ланцюги або троси. Цей спосіб кріплення менш жорсткий і не завжди підходить.
 4. монтаж за допомогою спеціальної опорної рами. Якщо стелі занадто високі або кріплення до них неможливе, то можливе виготовлення опорної рамної конструкції, яка триматиме парасольку.

Якщо вам необхідно встановити парасольку великих розмірів, доцільно замовити кілька окремих парасольок і потім їх з’єднати при монтажі. Це спростить процес виготовлення, транспортування та монтажу.

Парасолька має захисну плівку, яка захищає поверхню сталі від пошкоджень. Ця плівка рекомендується знімати після завершення монтажу парасольки, щоб уникнути подряпин і потертостей, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд парасольки.

Витяжка для кафе та ресторанів

Основна сфера застосування витяжних парасольок – це організація витяжки в кафе, ресторанах та будь-яких інших закладах громадського харчування. У процесі приготування їжі над кухонними плитами, жаровнями, духовками, печами та іншим кухонним тепловим обладнанні виділяється велика кількість тепла та різноманітних запахів. Для того, щоб співробітникам кухні було комфортно працювати, а відвідувачам кафе та ресторанів приємно перебувати у закладі, над тепловим обладнанням необхідна установка витяжних та припливно-витяжних парасольок.

Парасолі, які використовуються на підприємствах громадського харчування, обов’язково повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі, щоб уникнути окислення парасольки від дії гарячого повітря. Жироуловлювальні фільтри та решта елементів конструкції парасольки також повинні виготовлятися з нержавіючої сталі.

Для найбільш ефективної витяжки на кухні кафе та ресторану витяжна система вентиляції повинна включати вентилятор. Також вентилятор може бути встановлений безпосередньо у каналі на витяжному патрубку парасольки.

Витяжні парасольки звп із нержавіючої сталі часто називають місцевими вентиляційними відсмоктувачами.

Принцип роботи парасольки

Гаряче повітря з частинками масла і жиру потрапляє в парасольку, де проходить через жироуловлювальний фільтр лабіринтного типу. Вдаряючись об стінки фільтра, повітря з домішками охолоджується і весь жир і масло осідає на внутрішній поверхні жироуловлювача і далі стікає вниз фільтра до спеціального зливного штуцера. Очищене та охолоджене повітря надходить із парасольки у витяжну систему вентиляції.

Жироуловлювальні фільтри парасольки потребують періодичного очищення від жиру, що накопичився в них. Чим чистіший у вас жировловлювач, тим ефективніше працює парасолька. Очищення проводять за допомогою води із миючими засобами. Якщо, внаслідок сильних забруднень, очищення фільтра стає неможливим, то ви можете замовити окремо фільтр для вашої парасольки.

Контакти

Адреси:
Україна, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 318/11
 • +38(093)480-80-80
 • +38(0512) 67-09-37
 • +38(0512) 67-09-36
 • +38(0512) 64-41-19
Час роботи офісу
Пн – пт, з 8.00 до 17.00
info@solvi.mk.ua