Про компанію

Про компаніюВиробничо комерційна фірма «СОЛВІ» працює на ринку з 2000 року і є компанією, що динамічно розвивається і лідирує на півдні України, у наданні комплексу послуг з влаштування систем аспірації, вентиляції, пневмотранспорту та кондиціювання. Підприємство має власну виробничу базу, оснащену технологічним обладнанням  з виробництва пиловловлюючого обладнання, повітроводів, вентиляційного обладнання, а також металоконструкцій та комплектуючих.

Також наша компанія надає послуги з визначення параметрів газопилового потоку і визначення концентрації шкідливих речовин (пилу) від стаціонарних джерел викидів в атмосферу, а саме пусконалагоджувальні роботи та паспортизація систем аспірації. для цієї послуги у 2008 році була атестована лабораторія, оснащена сучасним обладнанням, яка щорічно проходить метрологічний контроль для надання якісних послуг.

Виробничі потужності компанії постійно оновлюється новим високотехнологічним обладнанням для збільшення обсягів та якості продукції, що випускається.

На сьогоднішній день підприємство має верстатний парк понад 100 одиниць, що дозволяє виконувати роботи будь-якої складності якісно та вчасно.

Продукція, що випускається нашим підприємством, є сертифікованою і має підтвердну документацію.

За роки роботи наша компанія зарекомендувала себе як професійний та надійний партнер.

Високий потенціал компанії – це успішна реалізація найскладніших проектів, професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного клієнта та поставлених завдань, служать гарантією надання якісних послуг у всіх наших напрямках.

Контакти

Адреси:
Україна, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 318/11
  • +38(093)480-80-80
  • +38(0512) 67-09-37
  • +38(0512) 67-09-36
  • +38(0512) 64-41-19
Час роботи офісу
Пн – пт, з 8.00 до 17.00
info@solvi.mk.ua